KONST / Litografier / Litografi 16936425
nr 1693 6425
Litografi
Matisse, "Barques a Collioure", Musee de Ceret, oramat löst blad, bladets mått: 38x57 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:09:23
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)