KONST / Litografier / Litografi 8023616
nr 802 3616
Litografi
Oidentifierad konstnär, 14/95, signerad, motivets mått: 60x46
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:58:15
21/1 18:22:26