ART / Lithographs / Litograph in colors 11525446
nr 1152 5446
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Nito Vega (b. 1961), Sverige. Signed and numbered 29/200, bladets mått: 37x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 29/200, bladets mått: 37x60
Withdrawn
Monday December 11 2017
at 19:15:58
Nito Vega
Read more about Nito Vega