MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9223266
nr 922 3266
Byrå
Valnöt, 1800-tal, längd: 92 cm, djup: 48 cm, höjd: 106 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 november 2014
kl 20:13:40
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 922 3266
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 3 november 2014 |