Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Böcker 8692166

nr 869 2166

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Böcker, 2 st, Peter Dahl (f. 1934), med 2 st Litografier osignerade

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 januari 2014
kl 18:41:10

12/1 22:10:28 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)