KONST / Litografier / Färglitografi 14334154
nr 1433 4154
Ã…sa Wrange
(f. 1954), Sverige
"Stol". Signerad, numrerad 19/50. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Åsa Wrange, svensk konstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:35:49
22/11 18:01:41
22 nov