KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17218257
nr 1721 8257
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik / collage, Stilleben. Blandteknik, bildmått: 44x39 cm, yttermått inklusive ram: 65x59 cm. Signerad
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:43:09
31/8 18:16:45
100 kr
1/9 17:10:54
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist