MÖBLER / Bord / Bockbord 13767391

nr 1376 7391

Bockbord

1800-tal, bemålat. Bredd: 167, djup: 103 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage

Utrop:

2.600 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:37:08