KONST / Litografier / Färglitografi 10974067
nr 1097 4067
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Alf Olsson, Tärnor, 101/495, signerad, -88
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:09:53
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
20 mar
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson