MISCELLANEOUS / Rugs / Orientalcarpet 8034345

nr 803 4345

ORIENTALCARPET

Semi-antique, 125 x 380, wear, damages.

orientalisk, semiantik, 125 x 380

Condition: slitage, skador

2000

SEK 1000

Monday January 28 2013
at 18:19:46

28/1 17:25:52 1      Vinnande bud