BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 14035505
nr 1403 5505
Ljusstakar
Ett par, nysilver. Höjd: 19 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:32:43
14/6 18:59:01
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.