SILVER & METAL / Silver / Somavar 10706036
nr 1070 6036
SOMAVAR
1800-tal, Pläter, höjd: ca 55, bucklor.
1800-tal, Pläter, höjd: ca 55
Condition: bucklor
2000
SEK 2200
Monday November 21 2016
at 19:08:58
2.000 kr
Pläter