KONST / Litografier / Färglitografi 10827642
*
nr 1082 7642
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), får, 178/290, motivet: 32x20
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 18:12:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/12 15:57:03
1
300 kr
4/1 13:10:51
2
350 kr
9/1 17:50:48
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
nr 1082 7642
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), får, 178/290, motivet: 32x20
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/12 15:57:03 | 1 | 300 kr |
| 4/1 13:10:51 | 2 | 350 kr |
| 9/1 17:50:48 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



