GLASS & CERAMICS / Glass / Rummers 9234299

nr 923 4299

RUMMERS

6 parts. late 19th century, (en med nagg),

6 st. sent 1800-tal, (en med nagg)

SEK 100

Monday November 10 2014
at 19:23:56

9/11 11:09:39 1      Vinnande bud