KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15103077
nr 1510 3077
Eva Holmér-Edling
(f. 1942), Sverige
Etsning, "Stranden". Signerad, numrerad 12/10. Bildmått: 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Eva Holmér-Edling, svensk målare och grafiker född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:24:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Eva Holmér-Edling
Läs mer om Eva Holmér-Edling