KONST / Litografier / Litografi 14744385
nr 1474 4385
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/150, daterad -90. Bildmått: 54x 38 cm, yttermått inklusive ram: 73x55 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:33:02
10/6 15:11:09
10/6 17:07:20