MÖBLER / Bord / Pelarbord 13899473
nr 1389 9473
Pelarbord
Nyrokoko, diameter: 49, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:43:20
150 kr
250 kr