KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Computer art 16873248
nr 1687 3248
Sture Johannesson
(1935-2018), Sverige
Computer art, Signerad, numrerad 66/200, daterad -90,35x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm
Sture Johannesson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:19:02
14/3 08:57:26
500 kr
17/3 17:29:36
Sture Johannesson
Läs mer om Sture Johannesson