KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166086

nr 1716 6086

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, män vid ruiner. Olja på pannå, 32x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 19:03:45

10/8 17:39:07 1      Vinnande bud