MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10335410
nr 1033 5410
Karmstol
1950-tal, fanér / galon
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:34:04
100 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr