ART / Lithographs / Litograph in colors 9769112
nr 976 9112
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 1/110, sheet: 65x49,
Signerad, 1/110, bladets mått: 65x49
SEK 100
Monday August 24 2015
at 20:11:27
19/8 21:08:58