MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7473339

nr 747 3339

Skrivbyrå

Sent 1800-tal, längd: 110, djup: 48, höjd: 116

Kondition: slitage, skador, torrspricka

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 mars 2012
kl 18:39:15

19/3 09:47:25 1      350 kr
19/3 18:34:15 2      Vinnande bud