KONST / Litografier / Färglitografi 14632075
nr 1463 2075
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
3 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerade, 300-upplaga. Färglitografi, bildmått: 26x37cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:50:40
1.000 kr
1.200 kr
25 apr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer