FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10458043
nr 1045 8043
STOOL
Böjträ, flätad sits, wear, damages.
Böjträ, flätad sits
Condition: slitage, skador
SEK 700
Monday July 4 2016
at 18:14:46
100 kr
150 kr
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr