MÖBLER / Bord / Skrivbord 8941069
*
nr 894 1069
Skrivbord
50-tal, Teak, Framsida med bokhylledel och skåp, längd: 136, djup: 81, höjd: 72
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:56:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 17:39:49
1
Vinnande bud
12/5 18:15:18
2
2.000 kr
12/5 19:40:11
2
2.600 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
3105 Skrivbord
1960-tal, teak. Bredd: 150 cm, djup: 63 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:08
-
3228 Skrivbord
England. Bredd: 136 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:35
-
3024 Skrivbord
jugend, ek. Bredd: 144 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 79 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:02
-
3350 Skrivbord
mahogny, läderskiva. Bredd: 134 cm, djup: 75 cm, h..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:40
-
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:35
-
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:01
*
Skrivbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1069
Skrivbord
50-tal, Teak, Framsida med bokhylledel och skåp, längd: 136, djup: 81, höjd: 72
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 17:39:49 | 1 | Vinnande bud |
12/5 18:15:18 | 2 | 2.000 kr |
12/5 19:40:11 | 2 | 2.600 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
3105 Skrivbord
1960-tal, teak. Bredd: 150 cm, djup: 63 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:08 -
3228 Skrivbord
England. Bredd: 136 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:35 -
3024 Skrivbord
jugend, ek. Bredd: 144 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 79 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:02
-
3350 Skrivbord
mahogny, läderskiva. Bredd: 134 cm, djup: 75 cm, h..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:40 -
3210 Skrivbord
med fristående hurts på trissor, Osvaldo Borsani &..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:35 -
3387 Skrivbord
Teak, 1960-tal. Bredd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:01