KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7919660
*
nr 791 9660
Blandteknik
Indien, 25x18
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 17:08:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 00:34:08
1
300 kr
16/11 15:33:58
2
450 kr
19/11 16:35:59
3
400 kr
19/11 16:59:45
4
600 kr
19/11 17:03:33
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Blandteknik
Kondition: skadad
nr 791 9660
Blandteknik
Indien, 25x18
Kondition: skadad
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/11 00:34:08 | 1 | 300 kr |
| 16/11 15:33:58 | 2 | 450 kr |
| 19/11 16:35:59 | 3 | 400 kr |
| 19/11 16:59:45 | 4 | 600 kr |
| 19/11 17:03:33 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik indien indisk vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



