ART / Lithographs / Litograph in colors 9556276
nr 955 6276
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Bengt Fransson (b. 1935), EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 49x40,
LITOGRAPH IN COLORS, Bengt Fransson (f. 1935), EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 49x40
Bengt Fransson, Swedish painter, born 1935.
800
SEK 200
Monday April 20 2015
at 18:38:09
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)