MÖBLER / Bord / Bord 16034481
nr 1603 4481
Bord
Furu med hylla. Bredd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:07:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)