KONST / Litografier / Färglitografi 12088166
nr 1208 8166
John Haavs Johnson
(1915-1968), Sverige
Färglitografi, PT, Svolvaerfjäll. Signerad, daterad -67. Motivet: 55x42 cm
John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:33:56
30/9 16:57:05
John Haavs Johnson
Läs mer om John Haavs Johnson