KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13592084
nr 1359 2084
Jacob Folkema
(1692-1767), Holland
Etsning, Signerad. Motivet: 19x15cm
Jacob Folkema, holländsk grafiker och tecknare född 1692, död 1767.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:23:57
8/11 20:00:33
Jacob Folkema
Läs mer om Jacob Folkema