ART / Lithographs / Litograph in colors 13163331
nr 1316 3331
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Jan Håfström (b. 1937), Sweden. 13/100. Signed, dated 2012, unframed, sheet: 60x42,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 13/100, daterad 2012, oramat löst blad, bladets mått: 60x42 cm
Jan Håfström, Swedish painter, born 1937
800
SEK 600
Monday Mars 30 2020
at 18:24:15
28/3 15:18:35
500 kr
30/3 13:56:08