KONST / Litografier / Färglitografi 16937240
nr 1693 7240
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, daterad -62, abstrakt. Färglitografi, bildmått: 54x41 cm, yttermått inklusive ram: 57x45
Kondition: saknar glas,
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:45:35
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr