KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14545009
nr 1454 5009
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Roddarmadamer, Riddarfjärden. Signerad 1834. Blandteknik, 20x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:13:04
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren