FURNITURE / Tables / Serving table 15396192

nr 1539 6192

SERVING TABLE

Teak. Length: 64 cm, wear, damages.

Teak. Längd: 64 cm

Condition: slitage, skador

Monday May 8 2023
at 18:38:52