KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442258
nr 1344 2258
Tore Hultcrantz
(1923-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 49x42cm
Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:22:06
29/8 10:20:49
Tore Hultcrantz
Läs mer om Tore Hultcrantz