ART / Frames / Ram 5577641

nr 557 7641

Ram

Lenght: ()

1800-tal, 68x58

Condition: slitage, skador

300

SEK 400

Monday December 8 2008
at 18:06:31

7/12 22:46:28 1      350 kr
8/12 17:15:19 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik