SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti silver 5602196

nr 560 2196

Parti silver

18/1900-tal, bl a dosa 1825 invändigt förgylld, längd: ca 6 cm

Kondition: normalt bruksslitage, gravyrer

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 12 januari 2009
kl 18:41:16