KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16428205
nr 1642 8205
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 140/250, daterad -66, "Pålsundskanalen". Bildmått: 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 51x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:14:10
13/9 12:45:39
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund