MÖBLER / Bord / Läsbord 15311023
nr 1531 1023
Läsbord
1800-tal, Valnöt/Mahogny, höj/sänkbart. Ställbar skiva, Bredd: 81 cm. Djup: 38 cm. Höjd: 81 cm
Kondition: bruksslitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:27:01
24/3 09:23:49
3.000 kr
27/3 19:38:46
- Klassiska
27 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska