KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8214042

nr 821 4042

Ulla-Britt Hede

(f. 1946), Sverige

Blandteknik, Ulla-Britt Hede, plexifront, signerad, 92x73

Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 april 2013
kl 19:46:45

21/4 16:24:26 1      1.000 kr
22/4 19:41:45 2      Vinnande bud

Ulla-Britt Hede

Läs mer om Ulla-Britt Hede