MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12343061
nr 1234 3061
Byrå
teak, 1950-tal, Bredd: 82. Djup: 40. Höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:46:26
100 kr
150 kr
200 kr