KONST / Litografier / Färglitografi 13669114
nr 1366 9114
Sören Edsberg
(f. 1945), Danmark
Färglitografi, Signerad, numrerad 106/300, bladets mått: 44x36 cm
Søren Edsberg, Dansk-Amerikansk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:55:47
10/12 20:32:46
100 kr
14/12 19:34:19