ART / Lithographs / Graphic art 11536507
nr 1153 6507
GRAPHIC ART
Sara Ã…berg, signed and numbered 9/90, sheet: 36x30 cm,
Sara Åberg, signerad och numrerad 9/90, bladets mått: 36x30 cm
SEK 100
Monday December 18 2017
at 20:56:16
18/12 17:50:07