FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8578439
nr 857 8439
CHAIRS
two pairs, Flätade, wear, damages.
2 par, Flätade
Condition: slitage, skador
1000
SEK 100
Tuesday November 5 2013
at 12:30:45