GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 10926468
nr 1092 6468
Glasservis
33 delar, 30-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2017
kl 18:43:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)