ÖVRIGT / Teknika / Telefonbänk 11108047
*
nr 1110 8047
Telefonbänk
50/60-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:57:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 21:21:32
1
500 kr
16/5 16:22:28
2
600 kr
22/5 20:46:51
3
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tecnica teknika telefonbänk
-
3248 Kamera
Leica, DBP Ernst Leitz, GMBH, Wetzlar, Germany, Nr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:43
*
Telefonbänk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8047
Telefonbänk
50/60-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 21:21:32 | 1 | 500 kr |
16/5 16:22:28 | 2 | 600 kr |
22/5 20:46:51 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tecnica teknika telefonbänk
-
3248 Kamera
Leica, DBP Ernst Leitz, GMBH, Wetzlar, Germany, Nr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 18:43