KONST / Litografier / Färglitografi 14088088
nr 1408 8088
Bengt Ribbentoft
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 250/360, "Moonlight". Motivet: 77x56cm, yttermått inklusive ram: 96x72cm
Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:17:33
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Bengt Ribbentoft
Läs mer om Bengt Ribbentoft