KONST / Litografier / Färglitografi 13862024
nr 1386 2024
Färglitografi
Gösta Gustavsson. Signerad, numrerad 277/300. Motivet: 60x42cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:57:10
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
22 mar