KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113205

nr 1711 3205

Einar Palme

(1901-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x53 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:38:03

Einar Palme

Läs mer om Einar Palme