KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075239
nr 1507 5239
Jörgen Waring
(f. 1938), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:30:30
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.900 kr